TRAILRUN WORLDMASTERS SAALBACH

Organizátori z PLAN B ponúkajú skutočne pestrú paletu možností na bežecké zážitky. Od nemeckej klasiky Zugspitz Ultratrail (najväčší event tohto druhu v krajine) cez rakúsky Stubai Ultratrail, kde si vyrazíte zabehať z Innsbrucku a nakoniec sa ocitnete na ľadovci v 3150 m (trasa 65 km/+6000 m) k etapovému Transalpine Run. Ale tým sa ešte ich bežecké menu na rok 2019 nekončí. Pre bežcov s vekom od 40 rokov pripravujú v rakúskom Saalbachu predĺžený víkend, kde o horský beh a zábavu bude postarané. TRAILRUN WORLDMASTERS SAALBACH.

Podujatie sa koná 7.-9. júna v krásnom horskom prostredí okolia obce Saalbach-Hinterglemm v salzburskom regióne. Počas troch dní môžete na panoramatických chodníkoch nad týmto známym strediskom nielen zimných športov zabojovať o titul vo viacerých vekových kategóriach (nad 40 rokov, 50 rokov, 60 rokov a 65 rokov), alebo si jednoducho užívať zábavu z trailového behu a spojiť si dovolenku v Alpách s pretekmi.

V trojdňovom programe sú tri vzdialenosti, pričom je možné pretekať nielen na jednotlivých trasách samostatne, ale aj v rámci kombinácie. Trasy stúpajú do nadmorskej výšky nad 1850 metrov.

  • Trail Short Distance s dĺžkou 10,1 km a 633 m stúpania
  • Trail Long Distance s dĺžkou 44,7 km a 2107 m stúpania
  • Trail Medium Distance s dĺžkou 20,8 km and 1041 metrami stúpania

A práve pre kombináciu sú v ponuke pre slovenských trailových bežcov tri voľné miesta (cena štartovného je 180 EUR). V piatok po prezentácii čaká na bežcov zahrievacie kolo - najkratšia vzdialenosť 10 km štartuje o 17:00, po nej nasleduje oficiálny program. V sobotu o 08:00 vyrazia bežci na najdlhšiu trať s takmer 45 km. Preteky sa zavŕšia v nedeľu behom na trase Medium s následným vyhlásením víťazov a večernou party.

Ak by ste si chceli vyskúšať kombináciu troch vzdialeností počas troch dní na TRAILRUN WORLDMASTERS SAALBACH, grátis registráciu na TRAIL COMBINED môžete vyhrať v našej súťaži.

Web: https://trailrunworldmasters.com/

Facebook fanpage: https://www.facebook.com/trailrunworldmasters/

SÚŤAŽ S TRAILRUN WORLDMASTERS SAALBACH

Odpovedzte správne na súťažné otázky, ktoré nájdete vo formulári, a budete zaradení do žrebovania o možnosť štartovať zadarmo na tomto trojdňovom rakúskom podujatí.

::: SÚŤAŽNÝ FORMULÁR :::

Súťažný formulár bude otvorený do 26. februára 2019 do 12.00 hod. Zo správnych odpovedí následne vyžrebujeme troch výhercov TRAIL COMBINED, ktorým zašleme registračný kód (štartovné je neprenosné, v prípade, že výherca ohlási, že o štartovné nemá záujem, nasleduje žrebovanie ďalšieho čísla).