5. miesto Mariána Priadku v Turecku

Marián Priadka (SLOVAK ULTRA TRAIL TEAM / Trail Runners Trnava) dosiahol po 3. priečke na Échappée Belle vo Francúzsku ďalšie fantastické umiestnenie! Na pretekoch SALOMON CAPPADOCIA ULTRA-TRAIL v Turecku, ktoré sú súčasťou Ultra-Trail World Tour, skončil na 5. mieste. Vo vekovej kategórii M40- sa umiestnil štvrtý. Trasu CUT dlhú 119 km zdolal za 12:47:10.

Majo Priadka štartoval na 119 km dlhej trase CUT spolu s ďalšími slovenskými bežcami - Mišom Kmeťom a René Mrázom. Na 63 km dlhej trase Cappadocia Medium Trail sa predstavil Tomáš Dovala. S časom 07:51:41 sa Tomáš Dovala umiestnil na 59. priečke, pričom vo vekovej kategórii skončil na 28. mieste. Gratulujeme!

Preteky, ktoré sa konali 20.-21. októbra 2018, sú najväčším a zároveň aj najvýznamnejším trailrunningovým podujatím v Turecku. Podujatie s vysokým štandardom kvality organizácie zodpovedajúcim nárokom UTWT sú situované v oblasti, ktorá ponúka zážitky nie len z trailového behu. Región s jedinečnou prírodou a kultúrnymi zaujímavosťami je miestom zaradeným medzi svetové dedičstvo UNESCO. O Cappadocia Ultra-Trail je rastúci záujem, na aktuálny ročník ponúkajúci tri trasy bolo prihlásených 2000 bežcov zo 75 krajín.

najväčším a zároveň aj najvýznamnejším trailrunningovým podujatím v Turecku.