JAVORNÍCKA STOVKA (autor a titulné foto: Oliver Súkeník)

Javornícka stovka v roku 2019 pohľadom Olivera Súkeníka - jesenná nádhera na Kysuciach a v Javorníkoch počas 100 km pretekov z Čadce do Lysej pod Makytou.

The 2019 edition of Javornícka stovka in a video from Oliver Súkeník - the beautiful autumn in Kysuce and Javorníky during the 100 km race from Čadca to Lysá pod Makytou.

JAVORNÍCKA STOVKA (autor a titulné foto: Adam Lisý)

Krátky film o Javorníckej stovke, ktorá mala pri svojom 6. ročníku v roku 2018 šťastie na skutočne nádhernú a farebnú jeseň, je poďakovaní všetkým jej účastníkom a dobrovoľníkom.

A short film about Javornícka stovka, which 6th edition in 2018 took place in a beautiful autumn full of colours, is an acknowledgement to all participants and volunteers.

HĽADANIE ULTRA S PAŤOM (autor a titulné foto: Adam Lisý)

Krátky film o Patrikovi Hrotekovi, jednom z najúspešnejších slovenských ultrabežcov posledných rokov a víťazovi Slovenskej Ultratrailovej Ligy 2017.

A short film about Patrik Hrotek, one of the most successful Slovak ultratrail runners of the last years, who also won the Slovak Ultratrail League in 2017.

LAVAREDO MEMORIES (autor a titulné foto: Adam Lisý)

Krátky film o veľkom úspechu slovenského ultra bežca Martina Halásza na slávnych pretekoch v talianskych dolomitoch Lavaredo Ultra Trail 2018. Ako sa mu darilo vo svetovej konkurencii viac než 1500 bežcov sa dozviete vo filme.

A short film about a great success of Slovak ultra-runner Martin Halász at the famous race Lavaredo Ultra Trail 2018 in Italian Dolomites. How he succeed in world competition with more than 1500 runners you will see in the film.

CROSS COUNTRY BABA-KAMZÍK 2017: Rekordná účasť, tri trasy, mnoho známych ultrabežcov na tomto populárnom malokarpatskom podujatí. Atmosféru ročníka 2017 zachytáva video Adama Lisého.

Kamera a Strih: Adam Lisý (letecké zábery: Adrian)Viac tu: https://www.slovakultratrail.sk/video/

VÝCHODNIARSKA STOVKA 2017 (autor: Maja Prokipčáková, titulné foto: Martin Minaroviech)

Dokument Majky Prokipčákovej a skvelého tímu o 3. ročníku Východniarskej stovky, ktorý bol...iný :-)

Documentary film from Majka Prokipčáková and her great film crew about the 3rd edition of Východniarska stovka ultra trail, which was somwhow...different :-)

PONITRIANSKA STOVKA (autor: Ondrej Pajchl)

Krátky dokument o tomto ultratrailovom a diaľkoplazeckom podujatí vo Vtáčniku a Tribeči, ktoré sa konalo v septembri 2016.

A short document about an ultra trail race and long distance march in Vtáčnik and Tribeč mountains, which took place in September 2016.

NÍZKOTATRANSKÁ STÍHAČKA 2012 (autor: Rasťo Hatiar - Ceper Film Studio)

Krátky film Rasťa Hatiara zachytáva atmosféru 3. ročníka náročných pretekov dvojíc v Nízkych Tatrách.

A short film by Rasťo Hatiar shows the atmosphere of the 3rd edition of a two-member team ultra trail race in Low Tatras.

Naši mediálni partneri: