Novinky

7 dní s vianočným sobom

7 dní s vianočným sobom: každý deň dva oblúbené kúsky v zľave a večerný bonus pre jedného z vás k tomu.

Nový e-shop Behnaboso.sk

Je 16. november a Behnaboso.sk hlási spustenie nová e-shopu - aj so špeciálnymi zľavami (v prvom týždni zľava na všetky topánky 20 percent, Craft merino rukavice za špciálnu cenu 9 EUR a k tomu ďalšie darčeky).

Inov-8 Race Ultra 270

V ponuke Behnaboso.sk nájdete novinku - Inov-8 Race Ultra 270 za uvádzaciu cenu.

Vianočná akcia 2014 na Behnaboso.sk

Neváhajte a vyberajte! Na blogu Behnaboso.sk nájdete rozpis zliav Vianočnej akcie 2014, ktorá prebieha od 5. do 16. decembra:

Novinky v obchode - rada INOV-8 RACE ULTRA a INOV-R MERINO

Inov-8 Race Ultra je produktová rada od Inov-8 zameraná na minimalistickú no funkčnú výbavu pre dlhé behy. Už teraz v nej nájdete topánky, vestu, handheld fľašu, ľadvinku a ďalšie. Na jar 2015 majú pribudnúť ďalší model topánok, viaceré vesty, oblečenie a iné zaujímavé kúsky.

Inov-8 Race Ultra radu nájdete v obchode na Behnaboso.sk.

 

Inov-8 Base Elite Merino:

Zároveň sa blíži jeseň a to je ideálny čas na obstaranie nového kvalitného merino trička. Merino má vynikajúce izolačné schopnosti, hreje aj keď je mokré, odoláva aj vetru, nesmrdí ani po niekoľkých dňoch a je príjemné na telo. Je to prírodný materiál, žiadna syntetika.

V ponuke sú dámske aj pánske tričká s krátkym a dlhým rukávom.

Energetický gél Agave#9

Agave#9 je prírodný výžívový výrobok, ktorý funguje veľmi dobre ako energetický gél alebo nízkotučná náhrada čokolády. Slovenská výroba, dlhšia trvanlivosť, lepšia cena a v balení po 12ks aj so zľavou.

Behnaboso.sk na Saguaro Run Fest v Košiciach

Behnaboso.sk je partnerom podujatia Saguaro Run Fest Košice, ktoré sa koná 8. júna 2014. na podujatí bude pripravená 6 km trať pre beh naboso, zaujímavé ceny, stánok s produktmi Behnaboso.sk, škola behu naboso a tréner, ktorý vám ochotne poradí. 

Viac informácii nájdete TU.

Ultimate Direction jar 2014

Legendárna americká značka Ultimate Direction, ktorá stojí za zrodom hydratačného batohu ako takého neprestáva inovovať a prináša nové zaujímavé produkty. Behnaboso.sk predstavuje kolekcie Ultimate Direction jar 2014.

Naši mediálni partneri: