BABA-KAMZÍK S ÚSPECHMI BEŽCOV ZO SLOVAK ULTRA TRAIL TEAM

Lesy medzi Pezinskou Babou a Kamzíkom boli dnes plné trailových bežcov na pretekoch Baba - Kamzík. SLOVAK ULTRA TRAIL TEAM mal zastúpenie aj na 53 km aj na 26 km trase, a to s výraznými úspechmi.

Medzi ženami na 53 km trase KBK zvíťazila Denisa Kušnierová s časom 04:44:47, ktorý znamenal 27. priečku v celkovom poradí! Druhý stupienok na bedni obsadila Gabika Plačková, ktorá KBK dala za 05:19:23.

Na 53 km dlhej trase Martin Halász aj tento rok potvrdil pozíciu jednotky a takmer o 5 minút prekonal svoj vlastný minuloročný rekord. Maťov výsledný čas je opäť z inej galaxie: 03:49:18!!! Na druhom mieste za ním skončil Majo Priadka, ktorý trať zabehol za skvelých 03:55:38.

Martin Plačko v kategórii M40 zvíťazil o tri a pol minútky pred Martinom Vrábelom, celkovo to bola pre neho 4. priečka s časom 04:09:08. Vendo Bugáň v rovnakej vekovej kategórii bral 5. miesto, pričom s časom 04:17:14 sa zmestil do top 10 v celkovom poradí. Na 26 km dlhej klasike Baba - Kamzík Erik Hubner v nadupanej štartovke skončil na 5. priečke vo svojej kategórii M40 s časom 02:02:35.